Bilişim Dünyası Mobil 11 ŞUBAT 2015 / 15:09

Defne, GSMA için hazır

Defne Telekomünikasyon, bu yıl 2-5 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek GSMA Mobile World Congress’e 9’uncu kez katılacak.
Şirket, fuarda katma değerli ve mobil pazarlama çözümlerinin yanısıra yeni geliştirdiği operatörlerin servis kalitelerini ve müşteri memnuniyetini arttırmalarını sağlayan VAS Monitoring çözümünü de tanıtacak.

VAS Monitoring mobil operatörün iletişim ağında sunduğu katma değerli hizmetleri aynı bir abone gibi kullanıp, işlevsel test yapan sistem görevi görüyor. VAS Monitoring çözümü mobil operatörün SDP (Servis Delivery Platform) alt yapısı ile entegre çalışabilen ve her türlü yeni katma değerli servisi yaratma (service creation), kurulum (service deployment), test ve abonelerin kullanım aşamasında devreye girerek, hem servis kalitesini hem de müşteri memnuniyetini arttıran yenilikçi bir çözüm. Servislerin düzgün çalışıp çalışmadığını ve önemli fonksiyonlarını uzaktan test edebilen VAS Monitoring ürünü, mobil operatörlerin gelirlerini korurken, aynı zamanda insan kaynağı verimini arttırıyor ve operasyon giderlerini düşürüyor.

Defne Telekomünikasyon, GSMA Mobile World Congress’de OSS ürün grubunun yanısıra Çağrı Tamamlama, Mesajlaşma, Mobil Pazarlama, Roaming ve Filtreleme ürün gruplarını da tanıtacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN