Bilişim Dünyası Mobil 11 ŞUBAT 2015 / 15:09

Defne, GSMA için hazır

Defne Telekomünikasyon, bu yıl 2-5 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek GSMA Mobile World Congress’e 9’uncu kez katılacak.
Şirket, fuarda katma değerli ve mobil pazarlama çözümlerinin yanısıra yeni geliştirdiği operatörlerin servis kalitelerini ve müşteri memnuniyetini arttırmalarını sağlayan VAS Monitoring çözümünü de tanıtacak.

VAS Monitoring mobil operatörün iletişim ağında sunduğu katma değerli hizmetleri aynı bir abone gibi kullanıp, işlevsel test yapan sistem görevi görüyor. VAS Monitoring çözümü mobil operatörün SDP (Servis Delivery Platform) alt yapısı ile entegre çalışabilen ve her türlü yeni katma değerli servisi yaratma (service creation), kurulum (service deployment), test ve abonelerin kullanım aşamasında devreye girerek, hem servis kalitesini hem de müşteri memnuniyetini arttıran yenilikçi bir çözüm. Servislerin düzgün çalışıp çalışmadığını ve önemli fonksiyonlarını uzaktan test edebilen VAS Monitoring ürünü, mobil operatörlerin gelirlerini korurken, aynı zamanda insan kaynağı verimini arttırıyor ve operasyon giderlerini düşürüyor.

Defne Telekomünikasyon, GSMA Mobile World Congress’de OSS ürün grubunun yanısıra Çağrı Tamamlama, Mesajlaşma, Mobil Pazarlama, Roaming ve Filtreleme ürün gruplarını da tanıtacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics