Bilişim Dünyası Mobil 04 EYLÜL 2013 / 16:05

Dijital sağlık başlıkları

PTMS'nin 18-19 Eylül'de düzenleyeceği dijital sağlık zirvesinin odağında son zamanların en çok tartışılan konularından 'mobil' var.

PTMS (Pharma Tailor Made Services ) tarafından 18-19 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecek Digital Health Summit Turkey 2013, dijital kanalların günümüzde hızla öne çıkan bölümü olan "Mobil" kavramına odaklanıyor.

Dijital uygulamaların ilaç ve sağlık sektörüne pazarlama alanında sağladığı kolaylıklar, sektörün başarı hikâyeleri, konunun hukuksal boyutu ve kamunun yaklaşımını da içeren çeşitli paneller ve interaktif oturumlar ile sağlık sektörünün her türlü dijital yaklaşımını tartışmaya açıyor. Zirvenin moderatörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Elgiz Yılmaz ve Dr. Cenk Tezcan gerçekleştirecek.
Zirvenin yüzü
Dijital kanalların sağlık sektörüne entegrasyonu ve kullanımı ile ilgili soruların cevaplanacağı ve deneyimlerin paylaşıldığı zirvede alanında uzman konuşmacıların katılacak. Akademisyenler, hekimler, hastane temsilcileri, ilaç sektörü, eczacılar, mobil operatörler, hizmet ajansları, uygulama ve yazılım firmaları, sağlık hizmeti veren kurumlar, geri ödeme kurumları, sağlık bilişimi alanında faaliyet gösteren firmalar, sağlık çalışanları, hastalar ve hasta derneklerini gibi sektörün farklı uçlarını bir araya getiriyor.
Katılımcılar
Sağlık sektörünün farklı uçlarından gelen uzman isimleri bir araya getiren zirvedeki sektörün önemli isimleri konuşmacı olarak katılıyor. David Doherty (3G Doctor, CoFounder & Director) , Cavit Yantaç(Genel Müdür Yardımcısı, Microsoft Türkiye) Av. Ceylin Beyli(CBL Avukatlık Bürosu, Kurucu) Gizem Bıçakçı Açıkalın(Boehringer Ingelheim, Yeni Pazarlama Modelleri Müdürü ) Merve Mıhçakan(Sanofi, Pazarlama Müdürü) Mine Tuncel(Sağlığın Geliştirilmesi Derneği, Genel Müdür) Özgün Demir (Bayer, Regional eMultiChannel Excellence Manager – EMEA -) Dr. Özgür Turgay (Acıbadem Mobil Sağlık, Genel Müdür ) Rainer Herzog (HIMSS Analytics Europe, Managing Director), Yasemin Ayginin(Pfizer, Kurumsal İletişim Müdürü) konuşmacıların bazıları.
Dikkat çeken başlıklar
Sağlık Sektörünün Geleceğini Dijital Gelişim Etkiler mi?, Teknoloji Şirketleri Sağlığa Nasıl Destek Oluyor?, Sağlığa Elektronik Yaklaşım: e-Hasta, Mobil Dünya Penceresinden Sağlık Sektörü , İnternet Tabanlı Etkileşim ve İletişim Modelleri, İlaç Sektörünün Mobil Sağlık Uygulamalarına Yaklaşımı, Dijital Ortamda Veri Gizliliği ve Yönetimi, Dijital Uygulamalar ile Kronik Hastalık Yönetimi konuşmalarıyla Hastaların Sağlık Uygulamalarından Beklentileri ve Mobil Sağlık Projeksiyonları panelleri zirvede dikkat çeken başlıklar.

 
ETİKETLER : mobil sağlık

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics