Bilişim Dünyası Mobil 24 TEMMUZ 2013 / 10:24

Emekliler bu kulüpte buluşuyor

Turkcell’in, emeklilik yaşındakilere özel kampanya ve hizmetler sunan Emekliler Kulübü’nde, akıllı telefondan korkan ama çağın gerisinde kalmak istemeyen emeklilere özel Turkcell MaxiPLUS5Kolay Kullanım akıllı telefonu ve Turkcell İlaç Hatırlatma servisi üyelerle buluşuyor. Üyeler, çağrı merkezlerinde doğrudan müşteri temsilcisine ulaşarak, işlemlerini daha kolay ve hızlı yapabiliyor. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “60 yaş üzerindeki müşterilerimizin de kendilerini rahat hissedecekleri, hızla değişen teknolojiden korkmayacakları, sağlık konusunda ihtiyaçlarına çözüm bulabilecekleri, kendilerine hitap eden markalarla yapılan işbirlikleri sonucunda hesaplı alışverişler yapabilecekleri Turkcell Emekliler Kulübü var” dedi. Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak için EMEKLI yazıp 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermek yeterli.

Dünya turu neden olmasın?

Emekliler Kulübü üyeleri, Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi’nden de bir ay boyunca ücretsiz yararlanıyor. Düzenli ilaç kullanan ve ilaç saatlerini hatırlamakta zorluk yaşayanlara ilaç saatlerinde hatırlatma gönderilen bu yeni servis sayesinde aboneler kendi beyan ettikleri saatlerde cep telefonlarına sesli hatırlatma alabiliyor. Bu servisten yararlanmak için abonelerin tek yapmaları gereken, 0888 222 0 222’yi ücretsiz arayarak ilaç bilgilerini müşteri temsilcilerine kayıt ettirmek. Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi, ilk aydan sonra 1 TL olarak ücretlendiriliyor.

Turkcell, teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyen 60 yaş üzerindeki müşterileri için Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım’ı sunuyor. Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım, Türk mühendislerin akıllı telefon alışkanlığı olmayanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği özel bir arayüze sahip. Turkcell’li emekliler kendilerine hitap eden özel marka işbirlikleriyle bütçelerine de katkıda bulunuyor. İlk işbirliklerinden biri Prontotour’un yurtiçi kültür turlarında yüzde 20, yurtdışı gemi turlarında kabin başına 150 euro indirim sunumu. Ayrıca Türkiye’de emeklilere yönelik ilk ve tek fırsat sitesi Retireepass.com’da yer alan kendilerine özel tüm fırsatlar için Turkcell Emekliler Kulübü üyeleri sadece 1 TL ödüyor.

Emekliler Kulübü üyelerine, çağrı merkezleri yanıt sistemlerinde doğru kanallara ulaşmakta kolaylık sağlamak için kulüp üyelerine 532’yi aradıklarında doğrudan müşteri temsilcisine ulaşma imkânı tanınıyor.

 

 

 
ETİKETLER : Turkcell