Bilişim Dünyası Mobil 19 ŞUBAT 2014 / 10:55

Emlak ilanları cepte

Emlak sitesi emlakjet.com’un, mobil platformlardaki çalışmaları, kullanıcılardan yoğun ilgi görmeyi sürdürüyor. Mobil ziyaretçilerinin sayısı her geçen gün hızla artış gösteren emlakjet.com, gayrimenkul satmak ve kiraya vermek isteyenlerin işlerini çok kolaylaştıracak hizmetleriyle dikkat çekiyor.

emlakjet.com’un mobil uygulamalarında yer alan, Türkiye’de bir ilk olan özellikle, emlak firmaları ve ilan yayınlamak isteyen ev sahipleri, akıllı telefonlarından ve tabletlerinden fotoğraf çekerek anında ilan girebiliyorlar. Kullanıcıların ilanlarını yayınlamak için harcadıkları süreyi 5 kat kısaltan emlakjet.com’un mobil uygulamaları, 50 bini aşkın sayıda kullanıcı tarafından indirildi.

emlakjet.com, gayrimenkul arayanların, satmak ya da kiraya vermek isteyenlerin hayatını kolaylaştıracak çözümlerine her geçen gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Mobil platformlardaki çalışmalarına büyük bir hızla devam eden emlakjet.com, mobil uygulamalarıyla büyük ilgi görüyor. emlakjet.com’un mobil uygulamalarında bulunan, Türkiye’de bir ilk olan özellikle, kullanıcılar akıllı telefonlar ve tabletlerden gayrimenkulün fotoğraflarını çekerek anında ilanı tanımlayıp yayına alabiliyorlar.

Bilgisayara fotoğrafları aktarıp siteye yükleme zahmetini ortadan kaldırarak, kullanıcıların ilanlarını yayınlamak için harcadıkları süreyi 5 kat kısaltan emlakjet.com’un mobil uygulamaları, 50 bini aşkın sayıda kullanıcı tarafından indirildi. Ayrıca, Android ve iOS platformlarının ikisinde de çok sayıda olumlu yorum ve yüksek puan topladı.

emlakjet.com’un kurumsal üyeleri mobil uygulamalardan ilanlarını güncelleyip öne çıkarabiliyor, müşterilerinin mesajlarını okuyup onlara cevap yazabiliyorlar. Gayrimenkul arayanlara da cazip kolaylıklar sağlayan emlakjet.com’un mobil uygulamalarında kullanıcılar, hızlı ve etkili bir şekilde aradıkları ilana ulaşmalarının yanı sıra, emlak sektöründeki en güncel haberleri okuyabiliyor, kredi hesaplamayı güncel faiz oranlarıyla yapabiliyorlar.

 

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics