Bilişim Dünyası Mobil 30 OCAK 2014 / 17:02

En kişisel gazete Facebook'tan geliyor

Facebook, kullanıcıların zaman tünelindeki gelişmeleri daha pratik ve blog tasarımıyla yansıtan yeni bir içerik geliştirdi. Paper uygulamasıyla ekranı dikey-yatay kaydırarak hızlıca gözden geçirebiliyorsunuz ve fotoğrafları tam ekran yapabiliyorsunuz. Güncelleme, fotoğraf ve haberleri tam ekranda tuşları kullanmadan gösterebiliyor. Paper, Facebook'un 10. doğumgününden 1 gün önce yani, 3 Şubat'tan itibaren iPhone'lara indirilebilecek.

Hem yazdığınız hem okuduğunuz gazete

Mark Zuckerberg’in “dünyadaki en iyi kişiselleştirilmiş gazete” projesinin en yeni adımlarından biri olan en Paper, farklı mecralardaki verilieri bir araya getiriyor. Facebook'un iş ortağı olduğu yayınları ve kullanıcının duvarındaki yayınları birleştiriyor. Video ve görsellere büyük yer ayıran Paper çoklu ortam ögelerini öne çıkarıyor. Büyük veriyle üretilen küçük gazete Paper 15 kişi tarafından 1 yılda geliştirildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN