Bilişim Dünyası Mobil 02 OCAK 2014 / 10:40

En yakın şube 3 boyutlu cebinizde

Akbank'ın geliştirdiği, tek şifreyle girilebilen “Akbank Direkt Mobil Windows Phone 8” uygulaması, Türkiye'de ilk kez 3 boyutlu bir şekilde yol üstündeki en yakın Akbank şubesi ya da ATM'sini gösteriyor.

Akbank, bir kez daha teknolojideki gelişmeleri en hızlı şekilde bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak müşterilerine sunuyor. Teknoloji dünyasının en yeni platformu “Windows Phone 8” artık Akbank müşterilerinin hizmetinde. “Artırılmış gerçeklik (AugmentedReality)” özelliği Türkiye'de ilk kez “Akbank Direkt Mobil Windows Phone 8” uygulaması ile kullanılıyor.

“Akbank ATM’lerinin yerini müşterimiz olsun olmasın herkes görüntüleyebilecek”

Akbank Direkt Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, “Teknolojideki yeni gelişmeleri yakından izliyor ve hiç zaman kaybetmeden müşterilerimizin yaşamlarını biraz daha kolaylaştırmak için harekete geçiyoruz. Bu çerçevede, bir kez daha Türkiye'nin bir ilkiyle müşterilerimizin yanındayız” dedi.

Açıklamasında Akbank Direkt Mobil ile Akbank müşterilerinin bankacılık işlemlerini diledikleri yerden ve istedikleri zaman gerçekleştirebildiklerini vurgulayan Oğuz, “Akbank Direkt Mobil Windows Phone 8 uygulaması ile müşterilerimiz bankacılık işlemlerini kolayca yapıp ihtiyaç duydukları her an para transferinden yatırım işlemlerine, birçok işlemi anında yapabilecekler. Ayrıca, hesap hareketlerini görüntüleyip, kredi kartı harcamalarını kontrol edebilecekler. Bunun yanında, döviz işlemlerinden fatura, OGS, cep telefonu borcu ödemelerine, kredi işlemlerinden kredi kartı borcu ödemeye, birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilecekler” dedi. 

Orkun Oğuz'un verdiği bilgilere göre, “Akbank Direkt Mobil Windows Phone 8” uygulamasının 8 ayrıcalıklı özellikleri; tek şifre ile giriş, kredi kartı bilgileriyle giriş, ihtiyaç duyduğunuz her an bankacılık işlemleri gerçekleştirebilme, para transferi ve ödeme işlemleri, kredi kartı borcu ödeme, döviz kuru görüntüleme ve hesaplama, gün içi işlemleri görüntüleme ve ilk kez, en yakın Akbank Şube ve ATM'lerini artırılmışgerçeklik(AugmentedReality)özelliği ile görüntüleme olarak sıralanıyor.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics