Bilişim Dünyası Mobil 29 ARALIK 2012 / 17:27

Galaxy-Avea buluşması

Samsung Galaxy Camera, Avea’nın birbirinden avantajlı internet paketi teklifleri ile ayda 80TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Avea, Samsung’un yeni nesil sayısal fotoğraf makinesi Samsung Galaxy Camera’yı Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı internet paketleriyle satışa sundu. Cihaz bu sayede ilk kez kampanyalı olarak Avea mağazalarında müşterileriyle buluşuyor.

Avea’nın avantajlı internet paketleri; 24 ay taahhütle ve ayda 80TL olan 250 MB’lık paketi, ayda 84TL olan 1 GB’lık paketi ve ayda 90 TL olan 2 GB’lık paketi içeriyor. Peşin fiyatına 1699TL’ye sunulan Samsung Galaxy Camera’yı peşin ödeme seçeneğiyle alan Avealılara ilk üç ay boyunca 250 MB’lik internet paketi hediye edilecek.

Avea İletişim Merkezleri’nde fotoğraf tutkunlarını ile buluşan Samsung Galaxy Camera, Android Jelly Bean işletim sisteminin güçlü performansıyla fark yaratırken özel profesyonel çekim modları, 21x süper zoom ve fotoğraf rötuş özellikleri ve ücretsiz fotoğraf uygulamaları ile dijital fotoğrafçılıkta profesyonel sonuçlar almaya olanak veriyor.

4.8 inç’lik HD süper net dokunmatik ekrana sahip olan Galaxy Camera’nın 3G ve WiFi ağlarına direk bağlanabilme özelliği; fotoğrafları sosyal ağlarda ve Instagram uygulamasında yayınlamaya olanak sağlıyor. Bulut kullanımı ile otomatik yedekleme yapan Samsung Galaxy Camera; akıllı modu ile fotoğrafları detaylı görüntülerle sunarken, bir çok çokluortam içeriğin yanı sıra Google Play Marketteki yüzbinlerce içeriğe de erişim sağlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics