Bilişim Dünyası Mobil 05 EYLÜL 2013 / 08:19

Honeywell bütçe dostu terminal

Honeywell’in (NYSE: HON) mobil işgücüne bugüne kadar eşi görülmemiş esneklik ve üretkenlik sağlayan onuncu nesil araç terminali (VMC) Thor VM2 çıktı.
Yeşil terminal

Araç terminallerinde en yaygın olarak görülen arızaları yoldayken gidererek bakım maliyeti ve yedek parçaya ayrılan bütçeyi azaltan yeni araç terminali sunuldu. Zarar görmeye en yatkın iki bileşen olan klavye ve dokunmatik ekranı kullanıcı tarafından değiştirilebilir bir parça haline getiriyor.

Verimliliği artırıyor
İş yükü değiştikçe bilgisayarları yeniden tahsis etmek için kullanıcıların VM2’yi on saniyenin de altında bir sürede yerinden çıkarmasına imkan vererek kullanıcı verimliliğini en üst düzeye yükseltiyor.
Birimlerin kontağın kapatılmasının ardından kullanıcı tarafından belirlenen bir süre sonra otomatik olarak uykuya yatması veya bekleme konumuna geçmesi için ayarlanabilen Thor VM2’nin Ateşleme Kontrolü, araç aküsünün boşalmasının neden olduğu bakım masrafları ve üretkenlik kayıplarına son veriyor.
Alternatif olarak, “Otomatik Açılış” fonksiyonu bir düz akım enerji bağlantısını tetikleyerek açma/ kapama düğmesine olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.
Evrilerek gelişen ürünler
Honeywell Tarama ve Mobilite Ürün Yönetim Müdürü Taylor Smith “Tedarik zincirinde inovasyon taahhüdümüz, müşterilerimizin öngörülemeyen ortamlarda çalışırken karşı karşıya kaldığı zorluklarla başa çıkması için sürekli olarak evriliyor”dedi.
Hızlı bir 1.6GHz Atom Z530 işlemciye sahip olan Thor VM2’de, 802.11 WLAN radyo ve Bluetooth kablosuz bağlanabilirlik standart özellikler. Opsiyonel WWAN radyo tüm limanlar, sahalar ve diğer açık alan uygulamalarında bağlanabilirlik sağlıyor. Thor VM2, yapılacak işe özel depo faaliyetleri ve yönetimi için optimal olan Microsoft Windows CE 6.0 veya masaüstü/ dizüstü ortamının genişletilmesi ve taşınabilirliği için Windows Embedded Standard işletim sistemi ile çalışıyor.
Uzaktan emniyet
Thor VM2, kayıp bir cihazın uzaktan emniyete alınması, cihazların kayda geçirilmesi ve ayarlanması, şirket varlıklarının izlenmesi ve güçlü şifre koruması sağlanması için yegane tek konsollu tarama ve mobilite yazılım paketi olan Honeywell’s Remote MasterMind 3.0 cihaz yönetim yazılımı ile uyum gösteriyor. Her iki işletim sisteminde de Honeywell’in RFTerm terminal emülasyon yazılımı bulunuyor.
ETİKETLER : araç terminali

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics