Bilişim Dünyası Mobil 04 EKİM 2013 / 15:56

İnternet bankacılığı Akbank’la akıllı saatte

Akbank Direkt yeni uygulamasıyla bankacılığı "kol saat"ine taşıdı.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, en hızlı şekilde bankacılık hizmetlerine uyarlayan Akbank, yine bir ilki daha gerçekleştirerek, bankacılığı “kol saat”ine taşıdı.  Bankacılık işlemlerini akıllı saatlere taşıyan ilk banka olan Akbank,  Türkiye’de Android ve iOS işletim sistemli telefonlar ile senkronize olabilen "i’m Watch"daki ilk bankacılık uygulamasını müşterilerinin hizmetine sundu.  

Akbank olarak dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Akbank Direkt Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, "Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için  çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Teknolojiyi çok yakından takip eden bir banka olarak, geleceğin teknolojisi olan akıllı saatlerde bankacılığı müşterilerine sunan ilk banka olduk. Dünyada Android ve iOS işletim sistemli telefonlar ile senkronize olabilen i’m Watch’daki ilk bankacılık uygulaması "Akbank Direkt" oldu. Bu uygulama ile dünyadaki bankacılık işlemleri açısından da bir ilke imza atıyoruz” dedi.   Oğuz, Akbank'ın Türkiye'de satışına başlanan "i’m Watch" için geliştirdiği uygulamada, döviz kuru hesaplama, anlık olarak değerli metal fiyat bilgilerini görüntüleme, BIST 100’de yer alan  hisse senetlerinin alım satım değerlerini gözlemleyebilme ve değişim grafiklerini görüntüleyebilmenin mümkün olduğunu belirtti.

i’m Watch

Dünya’nın ilk gerçek akıllı saati i’m Watch,  akıllı telefonunuza Bluetooth yoluyla bağlanarak, arama, E-mail, SMS, Facebook, Twitter, Instagram, müzik gibi ihtiyacınız olan her türlü uygulamayı yönetilebildiğiniz yeni nesil bir cihaz. i’m Watch ile cep telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya masanızda bırakıp, gelen aramaları doğrudan cevaplamanız mümkün.  İtalyan tasarımı ve teknolojisine sahip i’m Watch, zengin ve keşfedilmeyi bekleyen uygulama dünyası i’market içerisinde; oyunlar, office programları, spor ve fitness’a yönelik bir çok kullanışlı ve keyifli uygulama barındırıyor. Akbank Direkt Mobil uygulaması, cok yakında Turkiye’de satisa sunulacak i'm Watch saatlerde önceden yüklenmiş bir şekilde kullanılacak.
ETİKETLER : i'm watch

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics