Bilişim Dünyası Mobil 17 OCAK 2013 / 11:46

iPhone5 ve Galaxy S III de davalık oldu

Apple ve Samsung mevcut patent davalarına iPhone5 ve Galaxy S III’ü de ekledi.

Cnet’te çıkan habere göre davayı yöneten yargıç Paul Grewal’ın izniyle şirketler karşılıklı olarak 31 Mart 2014’te görülmeye başlanacak olan patent davasına, içinde iPhone 5 ve Galaxy S III’ün de bulunduğu çeşitli cihazların eklenmesini talep ettiler.

Bu talebin aynı zamanda geçtiğimiz Ağustos ayında neticelenen Apple’ın Galaxy Nexus davasının da bir parçası olan düzeltilmiş anlaşma koşullarını da içerdiği açıklandı. Apple davaya eklenmesini istediği Samsung ürünleri şu şekilde: Galaxy Note II, Galaxy S III with Android 4.1, Rugby Pro, Galaxy Tab 8.9 Wi-Fi, and Galaxy Tab 2 10.1

Samsung ise sadece iPhone5’in davaya eklenmesini istedi. Apple daha önce Galaxy S III Mini’yi de listeye eklemiş fakat Samsung’un ürünü Amerika pazarına sokmayacağını garanti etmesi neticesinde ürünü dava listesinden çıkarttırmıştı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN