Bilişim Dünyası Mobil 17 ARALIK 2013 / 10:46

İşyerlerine ücretsiz sipariş hattı

Ücretsiz Sipariş Hattı alan işyerleri, müşterileri tarafından herhangi bir bedel ödemeden aranabilecek.

Turkcell’in Ücretsiz Sipariş Hattı sayesinde siparişle çalışan küçük işletmeler ya da doktor, avukat, emlakçı ve muhasebeci gibi işleri gereği telefonla sıkça aranan tüm meslek grupları, seçecekleri özel numara üzerinden Turkcell’li müşteriler tarafından ücretsiz bir şekilde aranma fırsatına sahip olacak.

Selen Kocabaş: “Müşterileri tarafından ücretsiz aranan küçük işletmeler fark yaratacak” 

Turkcell Kurumsal Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, “Bugün, Turkcell’le iletişim kurmayı, Turkcell’in teknolojisini kullanarak daha verimli çalışmayı tercih eden, sayıları 520 bine yakın kurumsal müşterimiz bulunuyor. Onlarla birebir iletişimi ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamayı çok önemsiyoruz. Küçük işletmeye sahip Turkcell’li müşterilerimize ihtiyaçlarını sorduğumuzda, rekabette öne çıkma ve var olan müşterilerinin bağlılığını sağlarken daha çok müşteriye ulaşma isteğinin ne kadar önemli olduğunu gördük. Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiğimiz Ücretsiz Sipariş Hattı sayesinde dışarıdan sipariş alan bakkal, büfe, lokanta, su bayisi gibi işletmelerin Turkcell'li müşterileri tarafından ücretsiz aranmasını sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Müşterileri tarafından ücretsiz aranmak isteyen küçük işletmeler, kendilerine ait kurumsal Turkcell numaralarından kısa mesaj göndererek Ücretsiz Sipariş Hattı’ndan yararlanmaya başlayabiliyor.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN