Bilişim Dünyası Mobil 07 OCAK 2013 / 13:26

Joygame'den mobil uygulama

Joygame’in FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu olan S2 Son Silah için mobil uygulama hizmeti başlatılıyor. Android ve IOS tabanlı telefonlara uyumlu olarak geliştirilen, “S2 Merkez” ismiyle Joygame tarafından başlatılacak olan uygulama Aralık ayında hizmete girecek.

Yerelleştirme çalışmalarıyla Türk oyuncu kimliğine uygun içerik üretmeyi amaçlayan Joygame, Bir MMO-FPS(devasa çokoyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı) oyunu olan S2 Son Silah ile akıllı telefon kullanan oyunseverlerle çevrimiçi oyun hizmetini mobile taşıyacak. “S2 Merkez” adıyla IOS ve Android tabanlı telefonlarla çalışacak olan bu mobil uygulama ile S2 oyuncuları, birçok hizmete akıllı telefonları ile ulaşabilecek.

Telefonlara ücretsiz olarak indirilebilecek bu uygulama ile S2 kullanıcıları, oyuna giriş yapan arkadaşlarını gelen uyarı mesajlarıyla anında takip edebilecek. Aynı zamanda akıllı telefon üzerinden oyuncular, arkadaşlarıyla ve üye oldukları klandaki diğer oyuncularla sohbet etme ve anında mesajlaşma imkanına da sahip olacak.

SHR Group ve Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Sadece oyuncunun yetenekleri ile kazananın belirlendiği Ücretsiz Online MMOFPS oyunumuzda, 2013 ile beraber neredeyse her ay farklı kurgularda ödüllü turnuvalarımız ve global finallerimiz olacak. Bunun en önemli ayağı ise Türkiye’de bir ilk olan S2’nin Mobil versiyonu “S2 MERKEZ” olacak. Android ve IOS tabanlı telefonlara uyumlu olarak geliştirilen uygulama ile Türkiye’de ilk kez Devasa Online Oyun topluluğu, akıllı telefonlarını kullanarak iletişim kurabilecek. Bu mobil uygulamalar ile oyuncular tüm yenilikleri, duyuruları, etkinlikleri  ve turnuvaları telefonlarından takip edebilecekler. Oyundaki arkadaşları ve takımları ile bu uygulama sayesinde iletişimlerini yürütebilecekler. Günümüzde mobilite artık kimsenin vazgeçemediği bir alışkanlık. Biz de oyuncularımıza bu mobil  uygulamayı sunarak, daha özgür bir platform yaratmak ve hizmet kalitemizi bir kat daha arttırmak istiyoruz. Bir ilk olacağı için de çok heyecanlıyız” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics