Bilişim Dünyası Mobil 11 OCAK 2013 / 08:00

Kariyer.net artık Android'de

Kullanıcılar, iOS'tan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de hayata geçirilen İşAra uygulaması ile Kariyer.net’te ilgilendikleri iş ilanlarını takip ederek anında başvurabiliyor.

 

Şirketin verdiği bilgilere göre, 9 Kasım’da kullanıma sunduğu İşAra iPhone uygulaması, bugüne kadar 114 bin kez indirildi. Uygulama içindeki sayfalar, kullanan kişiler tarafından 9,5 milyon kez görüntülendi.

iPhone’dan sonra Android işletim sistemli cihazlar için de geliştirilen Kariyer İşAra uygulamasının öne çıkan özelliği, adayların takip etmek istedikleri iş için kriterlerini girip, takip listesi oluşturmaları ve belirledikleri kriterlere uygun yeni iş ilanlarına anında haber kaynaklarından ulaşabilmeleri. Yapılan açıklamaya göre, böylece iş arayanlar, tekrar tekrar kriter girmeden, kendilerine uygun iş ilanlarına anında ulaşabiliyorlar.

Özgeçmiş yenileyerek iş ilanlarına anında başvuru yapma imkânı

Android işletim sistemli cihaz kullanan Kariyer.net üyeleri de İşArauygulamasıyla iş ilanlarına anında ulaşarak başvuru yapabiliyor ve başvurularına yapılan cevapları takip edebiliyor. Kullanıcılar, uygulamayla özgeçmişlerini güncelleyerek yeni bilgiler ekleyebiliyor ve diledikleri anahtar kelimeler ile yeni iş ilanı arayabiliyor.

Uygulama erişmek için tıklayın.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics