Bilişim Dünyası Mobil 19 TEMMUZ 2013 / 12:40

KOBİ’lere kampanya kolaylığı

Turkcell Kampanya Sihirbazı ile KOBİ’ler artık müşterilerine, Turkcell’den “konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri” hediye edebiliyor. 5 adımda kampanya yapabilmeye imkân tanıyan self-servis platform sayesinde yeni müşteri kazanmak ve satışları artırmak kolaylaşıyor. Platform ile KOBİ’ler müşterilerine Turkcell’den konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hediye edebiliyor. KOBİ’ler minimum 250 TL maksimum 7 bin 500 TL tutarında satın alma yaparak kampanya oluşturabiliyor.

Bu hizmetten yararlanarak kendi kampanyalarını oluşturmak isteyen KOBİ’ler https://kampanyasihirbazi.turkcell.com.tr/kayit/girisBilgileri adresinden kayıt olduktan sonra, platformda sunulan 5 farklı hediye paketinden birini seçebiliyor. Çeşitli konuşma, mesajlaşma ve internet hediyeleri içeren bu 5 farklı paket ile kampanyalarını kurgulayabilen KOBİ’ler ödemelerini kredi kartı ile yapıp kendilerine 5 gün içerisinde ulaştırılacak olan hediye kartlarını müşterilerine hediye edebiliyor.

Kartın üstündeki şifre alanını kazıyan müşteriler bu şifreyi ücretsiz olarak 1516’ya SMS atarak, kendisine hediye edilen SMS, internet ve dakikalarını gelen onay mesajının ardından hemen kullanmaya başlayabiliyor. Müşteriler kalan bakiyelerini de ücretsiz mesaj atarak sorgulayabiliyor. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül de, “Böylece KOBİ’ler de klasik ürün indiriminin ötesinde müşterilerine konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri hediye ederek satışlarını artırabiliyor ve yeni müşteriler kazanabiliyor” dedi.

 

 
ETİKETLER : Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics