Bilişim Dünyası Mobil 17 OCAK 2013 / 16:36

Koşmaya hazırlanın !

Temple Run 2 iOS App Store’da yerini aldı. Birkaç hafta içerisinde Android sürümü de piyasada olacak.

Mobil dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Temple Run ikinci versiyonu ile kullanıcılara sunuldu. İlk olarak iOS platformunda yayınlanan uygulama için Android kullanıcıları da eskisi kadar beklemek zorunda kalmayacaklar.

Birkaç hafta içersinde Android platformuna da çıkacak olan Temple Run 2 hakkında açıklama yapan Imangi kurucularından Keith Shepherd oyunun neredeyse tamamlandığını ve daha önce hiç karşılaşmadığımız özelliklere sahip olacağını söyledi. Bu noktada Android kullanıcıları daha şanslı gözüküyor çünkü  yeni oyunun Windows Phone için ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi henüz verilmedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN