Bilişim Dünyası Mobil 15 ŞUBAT 2013 / 13:41

Merak edilenleri sunan uygulama SonocialTelevizyonda beğeniyle izlenen dizi ve programlardaki yıldızların kıyafet ve aksesuarlarının markaları, gidilen mekanlar, ev aksesuarları gibi birçok merak edilen bilgi, Sonocial uygulaması sayesinde özel indirim ve sürprizlerle, izlenen anda cep telefonlarına ve bilgisayarlara geliyor.

Sonocial uygulaması sayesinde kullanıcılar, ‘Kim ne giyiniyor, hangi marka aksesuar kullanıyor, nerede yemek yiyor?’ gibi merak edilenleri, televizyonda izlerken anında bildirimle öğrenerek istedikleri ürünleri, özel indirim ve kampanyalardan faydalanarak satın alabilecek. Öncelikli olarak IOS işletim sistemi bulunan telefonlarda, Apple Store’dan indirilebilecek olan uygulama, daha sonrasında ise Android uyumlu akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ve Sonocial’ın websitesi üzerinden bilgisayar kullanıcılarına uygulamaya açılacak.

Televizyonda seyredilen programın anlık hediyesi olarak birçok indirim ve kampanyalardan yararlanacak olan kullanıcılar, gelen içerikleri de telefonlarında saklayabilecek ve anlık paylaşabilecekleri bir platforma sahip olacak. Sonocial kullanıcıları beğenilen, satın alınabilen ve kazanılan fırsatları sosyal medya aracılığıyla tüm takipçilerle de paylaşabilecek. Sevilen programların özel röportajları ve kamera arkası görüntüleri gibi daha birçok bilinmeyeni sunan , aynı zamanda kullanıcılarına izledikleri dizinin sonunu bile belirleme şansı sunacak.  
ETİKETLER : Sonocial

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics