Bilişim Dünyası Mobil 15 OCAK 2013 / 12:23

Meslek gruplarına özel tarifeler

Vodafone Türkiye, doktor, avukat, eczacı ve mimarlara özel geliştirdiği çözümüyle hem mobil uygulama hem de özel tarifeler sunmaya başladı ve konuyla ilgili meslek gruplarına özel çözümünü tanıttı. “Vodafone İş Ortağım” disiplini altında sunulan “Benim İşim” çözümüyle doktor, avukat, ezcacı ve mimarlara özel paketlerle ilgili bilgi verildi.

Doktorlara özel sunulan Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme olanağı sağlıyor. Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor. Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor. Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kâğıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor.

Kurumsal hizmet gelirlerinde yüzde 40’a varan artış

Vodafone 49 liradan başlayan fiyatlarla tariflerini oluşturduğunu bildirdi. En büyük pakete bakıldığında meslek grupları Samsung Galaxy S3 ya da S3 Mini sahibi olarak ayda 99 liraya kendilerine uyan tarifeyi seçebiliyor. Bu tarifeleri seçenlere Vodafone özel müşteri hizmetleri sunuyor.

Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi’nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kurumsal müşteri segmentindeki servis gelirlerinde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 39 oranında artış kaydettiklerini ifade etti. Toplantı sırasında sorumuzu yanıtlayan Aksoy, bu çözümün tamamen Türkiye’de üretildiğini, mobil cihazlar için geliştirilen uygulamanın da Türk mühendisler tarafından geliştirildiği bilgisini verdi.
ETİKETLER : Vodafone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics