Bilişim Dünyası Mobil 11 EYLÜL 2013 / 18:18

Mobil cihazlara mobil şarj cihazıPortatif şarj cihazları ,mobil cihazların şarj ihtiyacı nedeniyle sürekli kablolara bağlı ve bağımlı olmaktan kurtarıyor. Taşınabilir şarj cihazı portatif kullanımı sayesinde akıllı telefon, tablet ve gibi dijital cihazdaki şarj sorununa lokasyon bağımsız bir çözüm sunuyor. Son teknolojiye sahip akıllı telefonunuzun bataryası bittiğinde, kabloyla prize bağlı olarak konuşmanız gerekmiyor.

Aynı anda iki cihazı aynı anda şarj edebilen Ttec Easy Charge Smart saklı bölmesinde USB ve micro USB kablolar bulunuyor. Böylece kablo taşıma sorunundan birden fazla açıdan kurtulmak mümkün.

Teknolojik ürünlerin pil ömürlerini 4 katına kadar korumalarına yardımcı olan cihaz 2A çıkış ile hızlı şarja imkan tanıyor.Güvenli şarj için devre koruması bulunuyor. 5,600 mAh gibi yüksek kapasiteli cihaz, led göstergesiyşe sarj durumunu gösteriyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN