Bilişim Dünyası Mobil 14 AĞUSTOS 2013 / 10:02

Mobilde kapsamlı işbirliği

Yapılan işbirliği kapsamında Vestel, Zorlu Tekstil, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul gibi şirket gruplarını kapsayan Zorlu Holding, mobil iletişim projelerinde Turkcell ile çalışacak. İki şirket arasında imzalanan anlaşma sonrası Zorlu Holding çalışanları artık Turkcell’li. Toplam bin 200 hattın Turkcell’e geçişi tamamlandı. Aynı zamanda Zorlu Holding’e kayıtlı sabit numaralar da anlaşma çerçevesinde Turkcell Superonline bünyesine taşındı.

Yurt genelinde tüm Vestel servis personeli Turkcell SIM kartlı el terminalleri kullanmaya başladı. Servis süreci el terminalleriyle birlikte tamamen sayısal ortamda gerçekleşmeye başladı. Vestel ürünlerinin servis sonrası memnuniyetinin ölçümlenmesi, servis bilgilendirmelerini Turkcell Toplu SMS çözümleriyle gerçekleştiriyor. Proje kapsamında firmaya bin 600 adet ses hattı açıldı. Servis personeli tüm iletişim ihtiyaçlarını Turkcell çekim gücüyle gerçekleştirmektedir.

SMS ile kumanda edilebilen Türkiye’nin ilk kliması üretildi. Bu projede yaklaşık 1.750 adet Vestel Smart Plus Klima tüketiciyle buluştu. Tüketici klimasına komutlarını Turkcell çekim kuvvetiyle ulaştırıyor.

Grup bünyesindeki doğalgaz dağıtım firması GAZDAŞ’ta sayaç okuma projesi hayata geçirildi. Bu projelerle uzak bölgelere fiziksel olarak ulaşılmadan sayaç endeksleri okunmaktadır.

Tekstil ve dayanıklı tüketimde Vestel ve Linens’in yeni müşteri bulmaya ve yeni açılan mağazaların tanıtımına yönelik mobil pazarlama projeleri gerçekleştirildi. Vestel ve TAÇ ile marka iş birliktelikleri yapılıyor. Yakın dönemde Vestel ile Sarı Kutu’da Turkcell bireysel müşterilerine yönelik faydanın sağladığı bir proje hayata geçirildi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics