Bilişim Dünyası Mobil 02 EKİM 2013 / 16:13

Mobilde otomatik tanımlama

Honeywell, otomatik tanımlama ve veri toplama sektörünün ilk entegre mobil ve tarayıcı cihaz yönetimi çözümü Remote MasterMind'ı tanıttı. 

Remote MasterMind (ReM) 4.0 cihaz yönetimi yazılımı, tüketiciye yönelik mobil cihazların yönetimini geliştiriyor, Samsung Galaxy Serisi akıllı telefonlar ve Android™ platformunu kullanan diğer cihazlar dahil, BYOD  (kendi cihazını getir) programlarının uygulandığı çalışma alanları için avantaj sağlıyor.

ReM 4.0 yazılımı ayrıca, yeni çıkacak olan Dolphin 70e Black mobil bilgisayar ve tarayıcıların yanı sıra Honeywell Stratos Bioptic Scanner ve ona bağlı barkod tarayıcılar gibi Honeywell markalı dayanıklı mobil cihazlara yönelik desteği genişletiyor.

Geliştirilmiş versiyon aynı zamanda, mobil cihaz kullanımına ve hata koşullarına dair ölçümler gibi dava konusu olabilecek verilere Honeywell barkod tarayıcılardan erişebilme olanağını artırıyor.

Ekipman yönetiminde şeffaflık sağlıyor
DPD GeoPost (Almanya) Operasyon Müdürü Peter Störring; “Honeywell Remote MasterMind, ekipman yönetiminde kesin bir şeffaflık avantajı sağlıyor ve kullanımın yüksek olduğu en yoğun zamanlarda bile verimliliği korumaya yardım ediyor" dedi. Güncellenmiş ReM 4.0 yazılım aracı, tek bir kişi veya bir grup yöneticiye işletme genelindeki cihazların hiyerarşisini yönetmeleri, cihaz konumlarını ve gidilen güzergahları izlemeleri, dünyanın herhangi bir yerinde kullanıcının raporladığı sorunlarla ilgili hızlı kararlar almaları için tek bir pano sunarak işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyor.

Uzaktan cihaz yönetimi kullanıyor

Yöneticiler yazılım güncellemeleri yapabiliyor, raporlanan konuları hızlı bir şekilde çözmek üzere ölçümlere ve istatistiklere erişebiliyor, cihaz havuzları içindeki işlem hatalarını tespit edebiliyor, işlem verilerini toplayabiliyor ve cihazlara yönelik BT desteğini geliştirebiliyorlar.Günde 2,5 milyondan fazla paket ile lider uluslararası paket ve ekspres hizmetleri sağlayıcısı DPD, depo müdürlerine ve yöneticilere tek bir panodan yazılım güncellemesi yapma ve bilgisayarların doğru şekilde çalıştığını onaylama olanağı sağlayan uzaktan cihaz yönetimi yazılımını kullanıyor.

Remote MasterMind 4.0 yönetim yazılımı, kurumsal BYOD programlarına yönelik artan talebi karşılamak, davetsiz misafirlerin sunucuya erişimini engellemek üzere şifre korumasını güçlendiriyor ve BT yöneticilerine, kaybolan ya da çalınan bir cihazı uzaktan temizleme olanağı sağlar. Remote MasterMind 4.0 yönetim yazılımı bu ay sunulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics