Bilişim Dünyası Mobil 07 AĞUSTOS 2013 / 12:20

Mobilde yenilikler bitmezTMOB, 5’inci yılına yeni ofisinde, birçok önemli proje ve ödülle adım atıyor. TMOB’un, 2009 yılında tek kişilik bir girişim olarak başlayan macerası, bugün Türkiye’nin ses getiren mobil uygulamalarına imza atan bir şirket olarak devam ediyor. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan TMOB’un diğer iki ofisi ise Amsterdam ve Bişkek’te yer alıyor. Farklı platformları üzerinden birçok farklı içerikle kullanıcılara ve kurumsal müşterilerine ulaşan TMOB, bugüne kadar; finans, havacılık, e-ticaret, medya, sağlık, sosyal ağlar gibi alanlarda pek çok farklı ve başarılı projeye imza attı.

TMOB ürünlerinde ve çözümlerinde kriter alınan en önemli etkenler, yenilikçilik, yaratıcılık ve zengin kullanıcı deneyimi. Birçok uygulamayı hayata geçirirken; kullanım kolaylığını esas alan TMOB, akılcı tasarım öğelerini de göz önünde bulunduruyor.

Mobildeniz, Deniz Bonus, ClubFinans, TEB BNP PARIBAS, Asya Card, Garanti-Hangi Kampanya, Yemek Sepeti, Gittigidiyor-ebay, Markafoni, Trendyol, Atlasjet, AnadoluJet, AveaCep, Bugün Newspaper & TV, Kanaltürk TV, Kanaltürk Radio, Bugün E-Reader, TTNET OIM, Alcatel, Memorial, Webrazzi, Adidas TMOB’un bugüne kadar hayata geçirdiği popüler uygulamalar arasında yer alıyor. TMOB uygulamaları bugüne kadar 100 milyondan daha fazla sayıda indirilme sayısına ulaştı.

Bankacılık bütünüyle cebe giriyor

TMOB’un mobil bankacılık alanındaki önemli üretimlerinden biri de MobilDeniz uygulaması. Denizbank ürün ve hizmetlerinin kolayca yönetilebildiği Mobildeniz ile bankacılık işlemlerini her zaman ve her yerden ücretsiz gerçekleştirebilmek mümkün. MobilDeniz uygulaması App Store, Google Play ve Windows Phone Mağazası’ndan ücretsiz indirebiliyor. AçıkDeniz İnternet Bankacılığı da kullanıcı adı ve e-Parola ile hemen kullanıma hazır hale geliyor. Kullanıcılar giriş için e-Parola ve “ÇizGir” sistemleri arasında tercih yapabiliyor. Piyasa ekranlarını takip etmek, IBAN hesaplamaları, en yakın DenizBank ATM ve şubelerinin listelenmesi, yol tarifi yardımı, varlıkların takibi, döviz ve yatırım fonu alım satımı, kredi ve kredi kartı işlemleri, MobilDeniz ile yapılabilecek işlemlerden sadece bazıları. Uygulama ile menüler arasında kolayca geçiş yaparak DenizBank hesaplarını yönetmek de mümkün.

Öte yandan TMOB, yalnızca uygulama geliştirmekle yetinmiyor. Sektörün geleceğine de katkıda bulunmayı amaçlayan TMOB uzmanları, Bahçeşehir Üniversitesi aracılığıyla bugüne kadar 120 öğrenciye, mobil teknolojiler konusunda ders verdi.
ETİKETLER : TMOB

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics