Bilişim Dünyası Mobil 16 OCAK 2013 / 11:36

MTV vergisi tek SMS’le cepte

Vodafone Türkiye, abonelerinin 2013 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi tutarlarıyla geçmiş yıllara ait borçlarını tek bir SMS ile ceplerine taşıyacak bilgilendirme servisini hayata geçirdi. Vodafone’un, motorlu taşıtlar vergi tutarı ve borç bilgilerini her an, her yerden erişilebilir kılan bu hizmetinden faydalanmak isteyen abonelerin, 1189’a kısa mesaj göndermeleri yeterli. 2013 yılına ait Ocak ve Temmuz ayı MTV tutarlarına ilişkin bilgi almak için “MTV” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sorgulanacak aracın plakasının yazılması gerekiyor.

Geçmiş yıllara ilişkin bilgi almak için ise “MTV” yazarak sorgulanan aracın plakası, aracın tescil tarihi ve kişinin TC kimlik numarasının aralarında boşluk bırakarak yazılması gerekiyor. Vodafone’un bu servisi kapsamında, yapılan her sorgulama 0,40 TL olarak ücretlendiriliyor.
ETİKETLER : Vodafone Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN