Bilişim Dünyası Mobil 30 TEMMUZ 2013 / 11:23

Nokia’nın Lumia serisi ödüllendi

Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Derneği’nin (Industrial Designers Society of America) düzenlediği 2013 Uluslararası Mükemmel Tasarım (International Design Excellence – IDEA) yarışmasında Nokia Lumia Serisi iletişim cihazları kategorisinde altın ödüle layık görüldü. 

Nokia’nın adeta küllerinden yeniden doğmasını sağlayan Lumia 920, Lumia 820 ve 6120’den oluşan Lumia serisi ile IDEA Altın ödülüne layık görüldü. Nokia 206 cihazıyla bronz ödülünü de alan Nokia ayrıca en üst modellerinden en ekonomik cep telefonlarına ve aksesuarlarına kadar ürünlerinde kullandığı renkler ve malzemeler için de altın derecesiyle ödüllendirildi.

Yarışmada ödül kazanan ürünler, ABD’de Michigan’da bulunan Henry Ford müzesindeki daimi sergide yerini alacak. Ödül kazanan Nokia ürünleri IDSA’nın çevrimiçi galerisinde de sergileniyor. Galeriye http://www.idsa.org/nokia-colour-and-materials-design-strategy adresinden ulaşılabiliyor.
ETİKETLER : idea idsa Lumia Nokia

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN