Bilişim Dünyası Mobil 27 ŞUBAT 2013 / 11:56

Nokia'dan dört yeni cihaz

Nokia, Dünya Mobil Kongresi’nde (MWC) yeniliklerini duyurdu. HERE konum uygulamasının Windows Phone ekosistemindeki Nokia olmayan telefonlar için de kullanıma girmesinin yanı sıra, dört yeni cihaz da yeni fiyat aralıklarında yenilikler sunuyor.

Nokia Başkanı ve CEO’su Stephen Elop şunları söyledi: “Nokia’nın ardındaki ivme hız kazanıyor. Bugün yaptığımız lansmanlar, tüm dünyadaki insanların ve iş hayatının taleplerine cevap vermek için cihaz ve servis portföyümüzü genişletmeye olan adanmışlığımızı gösteriyor. Daha uygun fiyata daha iyi deneyimler sunarak, ekonomik mobil cihazlardaki mücadeleye yeniden şekil veriyoruz ve Nokia, kazanmanın temellerini atıyor.”

Nokia Windows 8 portföyünü genişletiyor

Nokia Lumia 720, orta kademe fiyat aralığında en yüksek kaliteli kamera performansını sunuyor. Geniş bir f/1.9 diyafram aralığı ve muhteşem Carl Zeiss optiği, gece ve gündüz koşullarında aydınlık, net fotoğraflar çekecek şekilde tasarlandı. Bunun yanı sıra HD-kalitesi ve geniş açılı ön yüz kamerası da birlikte fotoğraf çekmeyi ve video görüşme yapmayı daha eğlenceli bir hale getiriyor. Bu pürüzsüz ve şık akıllı telefon, Nokia Müzik, HERE lokasyon uygulaması ve sadece kablosuz şarj cihazının üstüne bırakarak sağlanan kablosuz şarj seçeneği gibi en son Nokia Lumia deneyimleriyle birlikte geliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN