Bilişim Dünyası Mobil 29 KASIM 2013 / 13:08

Nokia müzik servisi yenilendi

Nokia  MixRadio, tek dokunuşla kişiselleştirilmiş bir radyo istasyonuna dönüşüyor!

Nokia Müzik servisini tamamen yenileyerek Nokia MixRadio adıyla sunuldu. 31 ülkede kullanılabilen ücretsiz müzik servisi “Zevkime Göre Çal” özelliğiyle kullanıcıların dinleme alışkanlıklarını öğrenerek uygulayan, tek tuşla kişiselleştirilmiş bir radyo istasyonu olma özelliğine de sahip.

Nokia MixRadio, 2012’den bu yana Türkiye’de de kullanılabiliyordu. Servise yeni eklenen “Zevkime Göre Çal” tuşuyla doğrudan, her kullanıcıya özel olarak kişiselleştirilen radyo istasyonlarına ulaşmak mümkün.

Ne kadar çok dinlerseniz, dinleme deneyiminiz o kadar çok kişiselleşiyor. Üstelik bütün bunları, kaydolma zahmeti veya reklam kesintisi olmadan ücretsiz olarak sunuyor.Zevkime Göre Çal’da favori sanatçıları ve sevdiğiniz şarkıları belirledikten sonra uygulama, kullanıcının müzik zevkine göre özelleştirilmiş yepyeni  şarkı listeleri hazırlıyor.

Nokia MixRadio, müzik tercihlerini filtrelemeyi sağlayan basit “beğendim”, “beğenmedim” ve “sevilen” sanatçı özellikleriyle kullanıcının dinlediği müzikleri daha da kişiselleştirmelerini sağlıyor. Servis ayrıca yüzlerce uzmanın ve ünlünün yarattığı müzik listelerini reklamsız, abonelik ya da kayıt gerektirmeden dinlemeyi mümkün kılıyor. Müzik listeleri, örneğin metro gibi ortamlarda sinyalin iyi olmadığı durumlarda dinlemek kadar, veri kullanımı ve fiyatları azaltmak amacıyla da çevrimdışı olarak kaydedilebiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN