Bilişim Dünyası Mobil 13 HAZİRAN 2014 / 13:17

Paketteki dakika kadar internet hediye

gnçtrkcll'in hediye internet paketi kampanyası başladı. Kampanyaya katılmak için abonelerin NETSİZOLMAZ yazıp 2222’ye göndermesi yeterli. Kampanya kapsamında paketlerinde en fazla 250 dakikası olanlara 250 MB, 251-500 arası dakikası olanlara 500 MB, 500 üzeri dakikası olanlara ise 1 GB internet paketi hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında yayına giren reklam filminde gençler, 90’lı yıllarda Türk pop müziğinin en sevilen şarkılarından biri olan Rafet El Roman’ın Seni Seviyorum şarkısının yeni bir versiyonu eşliğinde internetlerine duydukları aşkı, ondan asla ayrı kalamamalarını komik bir dille anlatıyorlar.

Daha önce de birçok gnctrkcll filmine imza atmış Manajans/JWT imzasını taşıyan filmin yönetmenlik koltuğunda DEPO Film'den Gönenç Uyanık oturuyor.

Reklam filminin künyesi:

Kreatif Direktör: Sami Basut

Kreatif Grup Lideri: Murat Yaylagül

Art Direktör: Renan Erdener

Müşteri Grup Direktörü: Sinan Bilsel

Müşteri Temsilcisi: İlay Tekeci

Prodüktör: Şafak Serter

Stratejik Planlama: Yuda Sağman

 
ETİKETLER : gnctrkcll Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN