Bilişim Dünyası Mobil 04 HAZİRAN 2013 / 15:35

Pegasus'tan Windows 8 uygulaması

Sayısal pazarlama alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Pegasus Hava Yolları, yeni Windows 8 uygulaması ile müşterilerine hizmet verecek.

 
Pegasus’un sayısal yatırımları ve yeni Windows 8 uygulaması ile ilgili açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Sayısal Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması, bilet fiyatlarının düşmesi ve e-ticaret hacminin artmasıyla, internetten satışta en hızlı gelişen sektörlerden biri de havacılık oldu. Pegasus Hava Yolları olarak sayısal alanda yaptığımız yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Sayısal yatırımlarımıza eklediğimiz yeni Windows 8 uygulamamız ile her türlü platform üzerinden kolayca ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. ” dedi.

Windows 8’in Pegasus uygulaması sayesinde Pegasus, güncel kampanyalarını duyurma imkanına sahip olmakla birlikte kullanıcılar da uçuş sorgulaması yaparak uçuş öncesi tercih ettikleri ek hizmetleri planlayabiliyor. Ayrıca yeni Windows 8 uygulaması üzerinden Pegasus Plus’a da üye olarak çeşitli fırsatlar yakalayabilecekler. Kullanıcılar uygulamaya Windows 8 yüklü bilgisayarlarının "Store" bölümünden "Travel" kategorisinde arama yaparak ulaşabilirler.
ETİKETLER : Pegasus Windows 8

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics