Bilişim Dünyası Mobil 04 HAZİRAN 2013 / 15:35

Pegasus'tan Windows 8 uygulaması

Sayısal pazarlama alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Pegasus Hava Yolları, yeni Windows 8 uygulaması ile müşterilerine hizmet verecek.

 
Pegasus’un sayısal yatırımları ve yeni Windows 8 uygulaması ile ilgili açıklama yapan Pegasus Hava Yolları Sayısal Pazarlama Müdürü Didem Namver, “Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması, bilet fiyatlarının düşmesi ve e-ticaret hacminin artmasıyla, internetten satışta en hızlı gelişen sektörlerden biri de havacılık oldu. Pegasus Hava Yolları olarak sayısal alanda yaptığımız yatırımlarımıza büyük önem veriyoruz. Sayısal yatırımlarımıza eklediğimiz yeni Windows 8 uygulamamız ile her türlü platform üzerinden kolayca ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz. ” dedi.

Windows 8’in Pegasus uygulaması sayesinde Pegasus, güncel kampanyalarını duyurma imkanına sahip olmakla birlikte kullanıcılar da uçuş sorgulaması yaparak uçuş öncesi tercih ettikleri ek hizmetleri planlayabiliyor. Ayrıca yeni Windows 8 uygulaması üzerinden Pegasus Plus’a da üye olarak çeşitli fırsatlar yakalayabilecekler. Kullanıcılar uygulamaya Windows 8 yüklü bilgisayarlarının "Store" bölümünden "Travel" kategorisinde arama yaparak ulaşabilirler.
ETİKETLER : Pegasus Windows 8

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN