Bilişim Dünyası Mobil 24 NİSAN 2014 / 13:28

Pupa 5 yeni Apple Yetkili satış noktası açıyor

Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken “Yeni mağazalarımızda teknoloji ve Apple tutkunları ürünleri görme, dokunma, test etme, sorular sorma ve alışveriş yapma olanağı bulacak. Daha fazla sayıda Apple severi ürünlerle buluşturacağımız için mutluyuz” dedi. Apple ürünleri ile son kullanıcı arasında sadece teknik değil, duygusal bir bağın da olduğunu vurgulayan Ölken, “Yeni mağazalarımızda teknoloji ve Apple tutkunları ürünleri görme, dokunma, test etme sorular sorma ve alışveriş yapma olanağı bulacak. Daha fazla sayıda Apple severi ürünlerle buluşturacağımız için mutluyuz” dedi.

Apple’ın Türkiye’deki en yaygın “satış noktası” ağlarından birisine sahip olan Pupa, Mayıs ayında 5 farklı ilde 5 yeni Apple Yetkili Satış Noktası (Apple Premium Reseller-APR) açılışı yapacak. Böylece Pupa’ya ait mağaza sayısı 7’den 12’ye, faaliyette bulunduğu şehir sayısı da 4’den 9’a yükselecek. Pupa’nın Apple Yetkili Satış Noktaları içindeki payı da yüzde 50’nin üzerine çıkacak. Ayrıca, İstanbul Caddebostan mağazasında 5. kuruluş yılı nedeniyle doğum günü kutlaması yapılacak.

En yeni Mac, iPad, iPhone ve iPod ürünleri ile aksesuarlarının yer alacağı yeni mağazalarda, Pupa’nın dinamik ve deneyimli uzman kadrosu hizmet verecek. Her yeni mağaza açılışında büyük indirimler ve şaşırtıcı fırsatlarla teknoloji tutkunlarını sevindiren Pupa, bu geleneğini 5 yeni mağazanın açılışında da sürdürecek. Mağaza açılışlarına İspanya’nın ünlü gösteri ekibi Gothic Circus, DJ Volkan Uça önderliğindeki iRitmo ve Retrobus gösteri ve müzik ekipleri, dans grupları yaratıcı performansları ile renk katacak. Adana’daki açılışta müzik etkinliğinin yanı sıra “Skateparkur BMX Show” bisiklet gösteri ekibinin performansı da yer alacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics