Bilişim Dünyası Mobil 30 OCAK 2013 / 13:54

Sabiha Gökçen artık iOS’ta

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, iPhone ve iPad kullanıcıları için mobil iOS uygulamasını kullanıma sundu.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın Mobil iOS uygulaması ile iPad ve iPhone kullanıcıları, uçuşlarını takip edebilecek, anlık uyarıları alabilecek ve uçakları harita üzerinde izleyebilecek. Detaylı bir şekilde uçuş bilgilerinin temin edilebildiği uygulamada, kullanıcıların istenilen uçağı takip edip, push notification özelliği ile uçuş ekranlarındaki değişiklikleri anlık olarak paylaşılabilecek. Uygulama özellikleri dahilinde Uçuş Noktaları kısmında hangi havayolunun Sabiha Gökçen’den hangi şehirlere uçtuğunu görebilecek olan yolcular, havayolu şirketlerinin iletişimm bilgilerine ulaşabilecek. Uygulama aynı zamanda uçağın haritada nerede olduğu ve yolculuk yapılacak şehrin hava durumunun da görüntülenmesine imkan verecek. Sabiha Gökçen Havalimanı’nın mobil iOS uygulaması ISG Apple, Apps Store’dan indirilebilecek. Sistemin Android uygulaması da yakın zamanda Google Play’de yerini alacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN