Bilişim Dünyası Mobil 31 MAYIS 2013 / 16:20

Shell madeni yağlar uygulaması telefonlarda


Shell’in iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği ‘Shell Madeni Yağlar’ uygulaması, Türkiye’de kullanıma sunuldu. Uygulama ile kullanıcılar cep telefonlarından Shell Madeni Yağlar ile ilgili güncel haber ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, Shell LubeMatch ile araç ve ekipmanları için en uygun yağ seçeneğini kolayca öğrenebilecekler.


 iPhone ve Android cihazlar için geliştirilen uygulama, Shell madeni yağlarla ilgili güncel haber, kampanya bilgilerine ve uzman yağ tavsiyelerine cep telefonuyla ulaşılmasını sağlıyor. Uygulama ayrıca LED flaşlı cihazlar için fener fonksiyonu da içeriyor.

Shell Madeni Yağlar uygulamasında yer alan  kullanıcıların aracı veya ekipmanı için en uygun yağı seçmelerini sağlıyor. Shell LubeMatch ile kullanıcılar, uzmanların tavsiye ettiği madeni yağ ve kullanım miktarı hakkında bilgiye 7 gün 24 saat, hızlı ve kolayca ulaşabiliyor. Uzman tavsiyeleri, elektronik posta ile paylaşılabiliyor.

Uyumlu herhangi bir Apple veya Android mobil cihazını kullanarak, App store veya Android market üzerinden Shell Madeni Yağlar uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics