Bilişim Dünyası Mobil 23 AĞUSTOS 2013 / 10:15

Siberalem iOS uygulaması

Türkiye’de ilklere imza atan Siberalem.com, sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için yeni iOS uygulaması Siberalem’i kullanıma sundu. 10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti. Türkiye’de kullanıma sunulmadan önce yurtdışında denenen ve büyük ilgi gören iOS uygulaması ile aşkın tadını çıkarmaya hemen başlayın.

Arkadaşlık platformu olan Siberalem.com, artık sadece bilgisayar başında değil, cep telefonundan da aradığı aşkı bulmak isteyenler için, yeni iOS uygulamasıyla mutluluğu cebinize taşıyor. 10 Temmuz’da Türkiye App Store’a giren uygulama, kısa sürede 100 bin kişi tarafından indirilerek, App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşti. En çok işe gidiş ve dönüş saatlerinde kullanılan Siberalem IOS uygulamasından, bir günde tam 250 bin mesaj gönderiliyor. Ayrıca IOS uygulamasına üye olan kişiler, web sitesi üyelerine oranla profillerine iki kat daha fazla fotoğraf ekliyor.

Yurtdışında da büyük ilgi gördü

Siberalem iOS uygulaması kısa bir süre önce kullanıma sunulduğu yurtdışında da büyük ilgi gördü. İlk olarak yurtdışına açılan ve kısa sürede Azerbaycan’da en çok indirilen uygulamalar arasında ilk sıraya yerleşen Siberalem IOS uygulaması, bu başarısını App Store Social Networking kategorisinde en hızlı büyüyen uygulamalar listesinde ilk sıraya yerleşerek Türkiye'de de doğrulamış oldu.

Başta iPhone ve iPad olmak üzere tüm iOS cihazlarında kullanılabilen uygulama, Apple App Store’un https://itunes.apple.com/app/id649741474 adresinden ücretsiz indirilebiliyor. 

 
ETİKETLER : siberalem.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN