Bilişim Dünyası Mobil 08 ŞUBAT 2013 / 17:10

Son dakika otel fırsatları LastOda’da

“Lütfen Rahatsız Ediniz” sloganı ile yola çıkan LastOda, Türkiye’nin “ilk son dakika otel odası” mobil satış platformu. Türkiye’de 8 ilde faaliyete geçen ve 150’den fazla otel alternatifi sunan LastOda uygulamasını Google Play ve App Store’dan indirilebiliyor.  


Avrupa’da yaygın olarak kullanılan mobil rezervasyon uygulamasını Türkiye’de ilk kez hizmete sunan LastOda, hayatın mobil hızını yakalamak isteyenleri ve Antalya’da 150’den fazla otelin son dakika oda fırsatlarını sunuyor.

Kullanıcılarına son dakika çözümler üreten Last Oda, IOS işletim sistemine sahip cihazların yanı sıra Android işletim sistemiyle çalışan cihazlarda da kullanılıyor. LastOda’nın kullanıcı dostu basit kullanımlı ara yüzü, 12 milyonu aşkın akıllı telefon kullanıcısına otel odalarını mobil iletişimin hızıyla ve cazip fiyatlarla oda satın alabilme imkanı sunuyor.

App Store seyahat kategorisinde en fazla talep edilen ilk 3 ve Google Play’de ilk 10 uygulama arasına giren LastOda, kullanıcılarına her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında mobil telefonlarından oda satışı hizmeti veriyor ve çift kişilik oda garantisiyle seçtikleri otele check-in edebilme kolaylığı sunuyor.
YORUMLAR
mete kağan 22 ŞUBAT 2013 / 08:45 0 0
gayet başarılı ve faydalı bir uygulama olmuş
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN