Bilişim Dünyası Mobil 20 AĞUSTOS 2013 / 15:45

Tablette içerik yaratma kolaylığı

Acer kılıfına yerleştirilebilen tam boy klavyesi sayesinde içerik oluşturmayı ve çoklu ortam paylaşımını kolaylaştıran Aspire P3’ü geliştirdi. Ultrabook performansıyla, ana bilgisayar fonksiyonlarını bile karşılayabilen P3, katlanabilen klavyesi sayesinde kullanıcılarına içerik oluşturma, sunum hazırlama ve çoklu ortam paylaşımı kolaylıkları sağlıyor. P3, görüntülü konferans esnasında paylaşılan belgeleri inceleme, sunum hazırlama gibi görevleri bile ana bilgisayarlar gibi karşılayabiliyor. Ultrabook, kendi cihazını getir (BYOD) uygulamaları için uygun.

Ultrabook gücü, tablet özgürlüğü

Kullanıcılar, P3’ün kılıfına yerleştirilebilen tam boy klavyesini kullanarak, farklı içerikleri oluşturabiliyor. Kapak niteliğindeki kılıfın kapanması ürünün uyku moduna girmesini sağlıyor.

Intel Core i3 ve Core i5 işlemciler görevleri yerine getirmek için gerekli olan performansı sağlarken, altı saate kadar daha uzun pil ömrü için daha verimli güç sunuyor. Ayrıca 60GB veya 120GB SSD özelliğiyle hızlı veri transferi sağlayabilen Ultrabook, 1.39 kg ağırlığında.

11.6inç HD ekranı ve IPS teknolojisi video, fotoğraf ve diğer çoklu ortamları yüksek performansla sunuyor. Ekranının 170 derecelik görüntüleme açısı ile mobil eğlenceyi paylaşmak kolay. Dolby Home Theater özelliğiyle kulaklıklara ve dahili hoparlörlere sağladığı ses desteği de mobil eğlence kalitesini arttırıyor.

Görüntüleme kalitesinde de Acer Crystal Eye HD dahili ön web kamerası 720p video performansına sahip. Arka kamerası ise, 5MP yüksek çözünürlükte fotoğraf çekebiliyor. P3’ün bir başka özelliğiyse müzik ve videolar HDMI portu aracılığıyla ilave ekranlarla paylaşılabilir olması.
ETİKETLER : Acer Aspire P3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN