Bilişim Dünyası Mobil 04 EKİM 2013 / 10:51

TBMM cepte

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yasama faaliyetlerine vatandaşların daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla 6 ay önce başlatılan "TBMM Mobil" uygulamasını 30 bin kişi tarafından yüklendi.

"TBMM Mobil" uygulamasını akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlarına yükleyen vatandaşlar, "Yasama Faaliyetleri", "Denetim Faaliyetleri", "Milletvekillerimiz", "Meclis Gündemi", "Kütüphane" ve "TBMM Hakkında" gibi ana başlıkları altında Meclis ile ilgili güncel bilgilere erişilebiliyor ve TBMM TV'yi canlı olarak izleyebiliyor.

Ayrıca bu uygulama ile; Yasama süreçlerine vatandaşların katılımı hakkında detaylı bilgilere, Milletvekilleri hakkında çeşitli bilgilere, Milletvekillerinin iletişim bilgilerine, TBMM'yi ziyaret bilgilerine, Halk Günü uygulaması bilgilerine, Birinci Büyük Millet Meclisi bilgilerine, Milli Saraylar ziyaret bilgilerine, Meclis'in Sosyal medya bilgilerine, TBMM fotoğraflarına ulaşılabiliyor.

"TBMM Mobil" uygulaması Apple Store ve Google Play'den ücretsiz olarak yüklenebiliniyor
ETİKETLER : Mobil tbmm

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN