Bilişim Dünyası Mobil 24 ARALIK 2015 / 12:46

TeknoSA Preo ailesi giderek büyüyor

TeknoSA, piyasaya sunduğu kendi akıllı telefon ve akıllı saat markası Preo’nun üst modellerini geliştirmeye devam ediyor. “Herkes için Teknoloji” felsefesi ile yaklaşık 6 ay önce Preo P1 akıllı telefon ve Pwatch akıllı saati tanıtan TeknoSA, şimdi de gelişmiş özellikleriyle Preo P2 ve Pwatch2’yi tüketicilerle buluşturuyor.

Preo P2’de pil ömrü uzadı
Preo P1’in ardından geliştirilen Preo P2’nin özellikleri arasında; 5.5 inçlik HD amoled ekran, 13 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kamera özelliği, 2 GB RAM, 16 GB dahili (64 GB’a kadar artırılabilir hafıza) ve 1.83 GHz sekiz çekirdek işlemci var. 3150 mAh pile sahip Preo P2, pil ömrü sorununa da çözüm sunuyor. 4G desteğini bünyesinde barındıran Preo P2, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ve lansman dönemine özel kılıf hediyesi ile birlikte 899 TL fiyatla pazarda. 
 
Akıllı saatin yetenekleri arttı 
TeknoSA’nın Preo P1 ile aynı zamanda piyasaya sürdüğü Pwatch da yenilenerek Pwatch2 oldu. Preo P2 ile etkileşimli çalışan saat ile gelen arama ve mesajlar görülebilirken, adım, kalori, vücut kitle indeksi ölçümü, hareketsizlik ikazı, su içme ikazı, uyku düzeni hesaplamaları da yapılabiliyor. 7 renk seçeneğiyle TeknoSA raflarındaki yerini alan Pwatch2’nin ayrıca uzaktan selfie çekimi, titreşim, müzik kontrolü gibi özellikleri de var ve 159 TL’den satılacak.
 
ETİKETLER : TeknoSA Preo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN