Bilişim Dünyası Mobil 26 ARALIK 2012 / 16:51

Turkcell’den yılbaşı hediyesi

Yeni yılı yurtdışında karşılamayı planlayan Turkcell’liler, 47 ülkeyi kapsayan Yurt dışı Yılbaşı Kampanyası ile yeni yıl kutlamaları için 100 SMS hediye kazanıyor.

Turkcell, yeni yılı yurt dışında karşılayacak abonelerine yılbaşı hediyesi gibi bir kampanya sunuyor. Turkcell’liler, bu yılbaşı yurtiçi tarifeleri ne olursa olsun tam 47 ülkeden 29 TL karşılığında 100 dakika boyunca sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya arama yapabilecek ve aranabilecek. Kampanyaya dahil olan herkese 100 SMS Turkcell’den hediye.

4 Ocak’a kadar geçerli kampanyaya dahil olmak için 26 Aralık 2012-2 Ocak 2013 tarihleri arasında YURTDIŞI YILBAŞI yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli.

Bu avantajdan, yeni yılda; ABD, Almanya, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kanada, Karadağ, Kosova, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Sırbistan, San Marino, Ukrayna, Yunanistan ve KKTC’yi ziyaret eden tüm faturalı ve ön ödemeli Turkcell’liler, yurt içi tarifelerinden bağımsız olarak faydalanabilecekler.

 

 

 
ETİKETLER : SMS Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics