Bilişim Dünyası Mobil 26 ARALIK 2013 / 11:13

Turkcell cüzdanlarınızı temizliyor

Turkcell Cüzdan uygulaması, marka kartlarını mobil cüzdana taşıyor. Her markanın ayrı ayrı verdiği onlarca marka kartı artık cüzdanınızda kalabalık yapmayacak. Marka kartları artık mobil cüzdanlara giriyor.“Turkcell Cüzdan” uygulaması, kullanıcıları onlarca marka kartını aynı anda yanında taşıma gerekliliğinden kurtarıyor.  Yeni servis sayesinde bundan böyle Paro özellikli marka kartlarına cepten erişmek mümkün. Uygulama, üye olunmayan mağazalardan da marka kartı alarak kullanma fırsatı sağlıyor.

Nasıl kullanılıyor

İlk aşamada Paro ile yapılan anlaşma ile Aygaz, Beta, D&R, Forever New, Koçtaş, Sarar, Setur ve Yurtiçi Kargo marka kartları Turkcell Cüzdan üzerinden müşterilerin kullanımına sunuluyor.Marka kartlarını, uygulama üzerinden seçip “Kullan” butonuna bastıktan sonra ekranda beliren tek kullanımlık şifre ile cep telefonu numaralarını kasa yetkilisine söylemek yeterli. 

Turkcell Cüzdan ile neler yapılabilir

Uygulama, kartların puan ve son işlem bilgilerini sorgulayıp takip edilmesini sağlayarak kullanıcıları ciddi bir zaman kaybı ve zahmetten kurtarıyor. Turkcell Cüzdan’a nakit para yükleyebilir veya mevcut banka ve kredi kartlarınızı ekleyerek işlemlere başlayabilirsiniz. Cüzdan; internette kredi kartı numarası vermeden cep telefonu numarası ile alışveriş, cepten temassız ödeme, cepten cebe para transferi, cepten fatura ödeme, Turkcell hatlara TL yükleme ve paket satın alma, kişiye özel alışveriş fırsatları ve indirim kuponları gibi pek çok özelliği aynı platformda birleştiriyor.
Turkcell aboneleri uygulamayı Apple AppStore, Google Play’den ya da CUZDAN yazıp 2222’ye göndererek indirebilirler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics