Bilişim Dünyası Mobil 26 OCAK 2016 / 11:13

Uçtan uca entegrasyonda buluşma noktası Türk Telekom

Avea, TTNET ve Türk Telekom, güçlerini tek marka altında birleştirdi. Yenilenen marka kimliğiyle Türk Telekom başlığında hazırlanan reklam filmi medyada Salı akşamı itibariyle gösterilmeye başlanacak ve tüm Avea, TTNET ve Türk Telekom mağaza ve işlem noktalarında tabelalar da 24 saat içinde değişecek.
Türk Telekom; mobil, internet, ev telefonu, TV ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea, TTNET ve Türk Telekom markalarını “Türk Telekom” tek markası altında birleştirdi. Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları, “Türk Telekom” tek markası altında bir araya geldi. Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” tek markasıyla müşterilere sunulacak. Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek. Avea, TTNET ve Türk Telekom’u tek marka altında birleştiren Türk Telekom, sektöre fiber altyapısının gücünü getirerek, özellikle mobil alanda yeni bir dönemin başlangıcına imza atıyor.
Yeni dönemde, Türk Telekom’un 206 bin kilometrelik fiber ağının sağladığı güçle, entegre iletişim, eğlence ve TV hizmetleri; tek bir noktadan, kesintisiz şekilde, hız, kalite ve kapasiteyle Türk Telekom markası altında Türkiye’ye sunulacak.
ETİKETLER : Avea TTNET Türk Telekom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN