Bilişim Dünyası Mobil 09 OCAK 2013 / 08:16

Univera’dan iPad modülü

Univera’nın iPad için özel geliştirdiği yöneticilere özel Executive Cockpit Modülü ile sahayı görmek kolaylaşıyor. Ölçmenin ve kontrol etmenin farklılığı sahaya ve satış temsilcilerine yansıyor.  Şirketlerin üst yönetimleri sağlanan analizler, değerlendirmeler yardımıyla yönetsel kararlara ulaşıyor. Bu noktada Univera’nın mobil satış ve dağıtım sistemi çözümü olan EnRoute Panorama’nın iPad üzerinde çalışan raporlama ve izleme modülü Executive Cockpit devreye giriyor.

IOS işletim sistemi üzerinde çalışan bu modül sayesinde üst düzey yöneticiler anlık olarak tüm satış ekiplerinin performansını, satış bilgilerini, stok ve ziyaret performanslarını iPad üzerinden mobil olarak her yerden izleyebiliyor. Anlık veriye ulaşım sayesinde stratejik kararları daha hızlı ve doğru verebiliyor. Executive Cockpit modülü sayesinde kullanıcılar, en çok satış yapan dağıtıcıları ve bölge bazındaki satış verilerini görebilecek, yıl içindeki aylık satış eğilimlerini takip edebilecekler. Ayrıca aynı ekranda açılabilen birden fazla grafik sayesinde satış eğrilerini önceki dönemlerle kıyaslayarak değerlendirebilecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN