Bilişim Dünyası Mobil 05 NİSAN 2013 / 17:23

Vergide Gündem uygulaması çıktı

Ernst & Young Türkiye, Vergide Gündem Mobil Uygulaması’nı hayata geçirdi. iPhone ve iPad kullanıcıları artık vergiyle ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edebilecekler.

Uluslararası denetim ve danışmanlık firması Ernst & Young, vergiyle ilgilenen profesyonellerin yaşamını kolaylaştıracak yeni bir uygulamaya imza attı. Vergide Gündem Mobil Uygulaması’yla kullanıcılar, vergiyle ilgili pratik bilgiler ve yasal düzenlemelerin yanı sıra Yeni Türk Ticaret Kanunu hakkındaki yol haritalarına da anlık olarak erişebilecekler. Uygulama Ernst & Young Türkiye vergi uzmanlarının makale ve videolarının yanı sıra; mali takvim ve Ernst & Young eğitim takvimini ajandanıza kaydetme imkanı sağlıyor.

Uygulamayı http://bit.ly/VIb4me adresinden ücretsiz olarak indirebilir, http://bit.ly/XriJqa adresinden tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
ETİKETLER : Ernst & Young

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN