Bilişim Dünyası Mobil 16 TEMMUZ 2013 / 15:55

Vodafone’dan 319 TL’ye akıllı telefon

Vodafone’un kendi markasıyla müşterilerin beğenisine sunduğu yeni akıllı telefonu Vodafone Smart Mini uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Vodafone bugün düzenlediği bir basın toplantısıyla yeni akıllı telefonu Vodafone Smart Mini’yi tanıttı. Android Jellybean 4,1 işletim sistemine sahip telefonun 320x480 piksel çözünürlüğe sahip 3.5 inç dokunmatik ekranı, 2 MP kamerası, 1GHz işlemcisi, 512 MB belleği, 4 GB dahili depolama alanı ve MicroSD kart desteği bulunuyor. Peşin 319 TL’ye  satılan Vodafone Smart Mini’ye Vodafone müşterileri konratlı olarak 1 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

 

2010 yılından bu yana Türkiye pazarına kendi markasını taşıyan cep telefonlarını sunan Vodafone, uygun fiyatlı bu yeni ürünü ile henüz akıllı telefona geçme şansı bulmamış olan müşterilerini akıllı telefonlarla tanıştırmayı hedefliyor.

 

BKM Mutfak oyuncularının da katıldığı basın toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin dünya kalitesinde son teknolojilere kolaylıkla erişebilmesini hedefliyor, akıllı telefon sahipliğini de ‘herkes için erişilebilir’ kılma yönünde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla, üç yıl önce Türkiye’de ilk kez “herkes akıllı telefona sahip olabilsin” vizyonu ile operatör markalı akıllı telefonu lanse etmiştik. Şimdi de bu vizyonumuzla 14. Vodafone markalı cihazımızı, rekabetçi fiyat avantajıyla tüketicilere sunuyoruz. 319 TL’lik fiyatıyla Vodafone Smart Mini, sadece fiyat avantajı sunmakla kalmıyor, büyük ekranı ve son sürüm Android işletim sistemi ile cepten internet kullanımını en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlıyor. Bu özellikleri ile bu fiyata Vodafone Smart Mini’yi Türkiye’ye sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren, onların hayatlarını kolaylaştıran hizmetler ve fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.”

 

Akıllı telefon kullanımının artışına hizmet etmeyi hedeflediklerini de vurgulayan Kitapçı, “Türkiye’de akıllı telefon penetrasyonu halen yüzde 22. Bu rakam İngiltere’de yüzde 56, ABD’de ise yüzde 54. Vodafone müşterilerinin akıllı telefon penetrasyonu ise yüzde 22. Rakamlar ülkemizde bu konuda yapacağımız çok şey olduğunu gösteriyor. Geçen sene bu konuda önemli adım bir atarak Akıllı Cihaz Akıllı İletişim Platformu ACAİP’i hayata geçirdik ve akıllı telefon ile ilgili tüm süreçleri kolaylaştırdık. Bugün de yine aynı bakış açısıyla piyasaya sürdüğümüz Vodafone Smart Mini’nin ülkemizdeki akıllı telefon penetrasyonunu yukarıya, gelişmiş ülkeler standardına, taşımak için bir başka önemli adım olduğunu düşünüyoruz” dedi..

 

 
ETİKETLER : smart mini Vodafone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics