Bilişim Dünyası Mobil 12 ARALIK 2013 / 11:26

Vodafone cüzdana girdi

TMOB, internetten alışveriş işlemlerine ve çok daha fazlasına imkan veren Vodafone Cep Cüzdan uygulamasını hazırladı.

Vodafone  Cep Cüzdan, finansal işleri kolaylaştırmak için geliştirilmiş. Lira yükleme, para transferi, paket satın alma ve para biriktirmeyi kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar,  istedikleri cep telefonu numarasına para gönderebiliyor ve tüm Vodafone' lulardan para talebinde bulunabiliyor. Aynı şekilde QR Kod teknolojisine dayalı “Kolay Kod” özelliği ile ile QR Kod oluşturarak para isteyebiliyor ya da QR kd taratarak para gönderebiliyorlar. Cep Cüzdan'ın "Biriktir Gönder" özelliği  hesaplarında para biriktirebiliyor ve biriken parayı diledikleri kişiye istedikleri zaman transfer edebiliyorlar. Uygulama ayrıca yakın alan iletişimi uyumlu cihazlar üzerinde kullanıldığında Vodafone Türkiye'nin dönemsel NFC kampanyalarından da yararlanmaya imkan sağlıyor.

iPhone cihazlar için App. Store, Android cihazlar içinse Google Play Store üzerinden yüklenebilen uygulamanın tasarım, içerik ve gelişim süreçleri ise Türk mobil teknoloji şirketi TMOB’un imzasını taşıyor. Uygulama şu anda 5000den fazla kullanıcı tarafından indirildi.

TMOB Genel Müdürü Rudi Dökmecioğlu Vodafone Cep Cüzdan projesi ile ilgili olarak; “Vodafone Grubu’nun dünya çapındaki bir projesinde geliştirici ve iş ortağı olarak yer almak bizler için de mutluluk verici. Mobilin artık ilk ve en önemli kanal olduğunu bu projeyle bir kez daha görüyoruz. Vodafone Cep Cüzdan, artık yaşamımızın değişmez parçası haline gelen mobil cihazlar üzerinden birçok farklı işlem yapmanıza olanak sağlayan bir uygulama. TMOB olarak bizi lokal ve global sektörde birkaç adım öne çıkaracak bir proje içinde yer almaktan dolayı gururlu ve heyecanlıyız” dedi.
ETİKETLER : Vodafone Cep Cüzdan
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN