Bilişim Dünyası Mobil 11 ŞUBAT 2013 / 10:41

Vodafone, iPhone 4S sahiplerini uyardı

İngiliz telefon operatörü Vodafone, iPhone 4S sahibi kullanıcılarına, iOS’un yeni sürümü 6.1’i yüklememeleri konusunda uyarıda bulundu.


Şirket tarafından kısa mesaj yoluyla yapılan bildirimde, Apple’ın iOS için çıkardığı en son güncelleme olan 6.1 sürümünün, sesli çağrıda, mesaj gönderiminde ve internet bağlantısında sorunlara neden olabileceği belirtildi.


Vodafone’un yaptığı açıklamada, konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiği ve Apple’dan sorunun çözüldüğüne yönelik bir açıklama yapmadan iPhone 4S sahibi kullanıcıların herhangi bir güncelleme yapmamaları istendi.


AllThingsD’nin haberine göre, Vodafone’un sitesinden yapılan açıklamada iOS 6.1 güncellemesinin özellikle 3G bağlantısında performans sıkıntısına neden olduğu söylendi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan iOS 6.1 güncellemesi ile daha çok ülke üzerinde LTE bağlantılarını desteklemeyi hedefleyen Apple, bu güncellemeyle aynı zamanda Siri destekli bilet alımı, yeni güncellemeler ve hata çözümleri de sunmuştu.

ETİKETLER : 3G Apple iOS 6.1 Vodafone

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN