Bilişim Dünyası Mobil 24 ARALIK 2015 / 16:00

Vodafone KaraKartal'da yenilikler devam edecek

Vodafone Türkiye’nin Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında hayata geçirdiği “Vodafone KaraKartal” platformu birinci yılını doldurdu. Beşiktaşlıların Vodafone portföyünden diledikleri tarifeyi seçip, tarifeye ek aylık üyelik bedeliyle hem takıma destek oldukları hem de Vodafone avantajlarından yararlandıkları Vodafone KaraKartal platformuna bir yılda 650 bin Beşiktaşlı üye oldu. Platform, Beşiktaş JK’ya ise 1,5 milyon TL katkı sağladı. Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt, şunları söyledi:
‘Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena’nın temellerini attık. Daha sonra Beşiktaş formalarının göğsüne adımızı yazdırdık. Hemen ardından da 2014’ün sonlarına gelirken Vodafone KaraKartal adı altında çok özel bir taraftar platformu oluşturduk. Mevcut tarifeye ek olarak gelen üyelik bedeliyle katılım sağlanan bir destek platformu olan Vodafone KaraKartal, Türkiye’de hiçbir taraftar programının sunmadığı fırsatlar sunuyor.”
 
Hedef 1 milyon abone
Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman ise şöyle konuştu:
“Taraftarlarımız ilk kez tek bir SMS ile takımına destek olabiliyor. Bugüne kadar 650 bin taraftarımız Vodafone KaraKartal aracılığıyla Beşiktaş’a destek verdi. Bu sayede Beşiktaşımız için 1,5 milyon TL destek toplandı. Bu parayla, altyapı futbolcularımız için 9.000 krampon, Vodafone Arena’ya 10.000 koltuk, futbolcularımıza 12.000 forma alabilir ya da yeni bir altyapı tesisi yapabiliriz. Hedefimiz, 12 milyonluk Beşiktaş ailesinin tek bir SMS ile de olsa takımına destek olması. Vodafone Arena’mızı açacağımız güne kadar Vodafone KaraKartal’ın 1 milyonuncu abonesine ulaşmasını arzu ediyoruz.”
 
Yeni fırsatlar da geliyor
Vodafone, KaraKartal platformu kapsamında üyelere yeni dönemde yeni deneyimsel faydalar sunmaya devam edecek. Buna göre, Vodafone KaraKartal’lılar yılda 4 kez özel günlerde Başkan Fikret Orman’dan, Teknik Direktör Şenol Güneş’ten veya futbolculardan arama alarak bu önemli isimleri cep telefonlarından duyabilecekler. Diğer yandan, yapımı devam eden Vodafone Arena’ya ilk koltukları yerleştirecek ve ilk çimi ekecekler. Vodafone KaraKartal’lılar, Beşiktaş'ın efsane isimleriyle maç izleme ayrıcalığı yaşayacak ve deplasman maçlarına birlikte katılma imkânı da bulacaklar. Ayrıca, Burger King, Digiturk, Sarar ve Yemeksepeti gibi markalarda özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilecekler.
 
Vodafone KaraKartal hakkında ayrıntılı bilgi için vodafone.com.tr/karakartal adresi ziyaret edilebilir.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics