Bilişim Dünyası Mobil 19 HAZİRAN 2013 / 15:02

WeChat artık Nokia Asha’daMobil sosyal iletişim uygulaması WeChat, artık Nokia Asha Touch akıllı telefon ailesinde de kullanılabilecek.  

Tencent’in Uluslararası İş Grubu Ürün Merkezi Başkanı Dennis Hau, “WeChat’i Nokia Asha Touch akıllı telefonlar üzerinde de sunarak bu önde gelen sosyal uygulamanın erişimini daha da artırmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Nokia Asha Touch akıllı telefon kullanıcıları artık WeChat’e ücretsiz olarak bağlanmanın bu yeni yolundan faydalanabilecekler. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak daima bizim misyonumuz olmuştur. Her ne kadar amacımız kullanıcılarımıza en gelişmiş fonksiyonları sunmak olsa da, hizmet kalitesi bizim için daha da yüksek bir öncelik. Lansman konusunda heyecanlıyız ve Nokia Asha Touch akıllı telefon kullanıcıları da WeChat’in getirdiği performans ve deneyimden memnun kalacak” dedi.

“Sosyal paylaşım ve mesajlaşma uygulamaları hareket halindeyken de sosyal açıdan aktif olmak isteyen Nokia Asha tüketicileri arasında ciddi popülarite kazandı” diyen Nokia’nın Mobil Telefon Hizmetleri Mesajlaşma Başkanı Jarmo Jokinen ise sözlerine şöyle devam etti: “Tencent’in Nokia Asha akıllı telefonları için WeChat’i hayata geçirerek verdiği destekten büyük heyecan duyuyoruz. Nokia Asha kullanıcı deneyimini zenginleştiren WeChat’in ardından gerek Asha akıllı telefonlarında gerekse hem yeni hem de halen piyasada olan Series 40 cihazlarında müşterilerimize daha da fazla sayıda yenilikçi WeChat özelliği sunmak üzere Tencent ile yakın bir çalışma içine girmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

WeChat kullanıcılarının mahremiyetini korumak amacıyla getirilen bir tedbir ise, kullanıcının sadece kendisiyle bağlantıya geçmek üzere izin verdiği arkadaşları o kullanıcı ile iletişim kurabilmesini sağlıyor. Sosyal medya üzerindeki güvenlik ve mahremiyet endişelerinin yaşandığı günümüzde, bu tedbirler kullanıcıların gönül rahatlığı ile sadece güvendikleri kişiler arasında yer alan diğer kullanıcılar ile paylaşımda bulunmasını ve etkileşim içinde olmasını sağlıyor.

Uygulama, Nokia Store ve resmi WeChat web sitesinden indirilebiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN