Bilişim Dünyası Mobil 27 KASIM 2013 / 11:43

Yandex Navigasyon trafiğin farkında

Yandex.Navigasyon’un Windows Phone 8 sürümü yayınlandı.

Trafik yoğunluğuna göre en hızlı rotaları sunma özelliğine sahip Türkiye’nin ilk ücretsiz navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, bugünden itibaren iOS ve Android’e ek olarak Windows Phone 8 platformu üzerinde çalışan mobil cihazlarda da kullanılabilecek.

Yandex'in popüler ve ücretsiz navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için kullanıma sunuldu. Gerçek zamanlı trafik yoğunluğuna göre en hızlı rotaları önermesi, sesli yol tarifi yapması ve  sesli komutları anlamasıyla öne çıkıyor.

Türkiye’deki tüm şehirlerin ve yolların güncel vektörel haritalarını içeren uygulama, trafik yoğunluğunu 1 ile 10 arasında derecelendiren göstergesine ek olarak, gidilecek rotalar boyunca trafik yoğunluğunda beklenen değişimleri de gösteriyor.

Son derece kullanıcı dostu arayüzünün yanı sıra, renkleriyle gözleri yormayan özel gece modu ve üç boyutlu bina görünümü de uygulamanın kullanım rahatlığını artıran özellikleri arasında bulunuyor.

Yandex.Navigasyon’un Windows Phone 8 sürümü Windows Mağazası’ndan; iOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş olan sürümü ise AppStore ve Google Play’den indirilebiliyor
ETİKETLER : GPS Harita Mobil yandex

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics