Bilişim Dünyası Mobil 12 OCAK 2016 / 11:11

Yerel gündeme dair tüm detaylar mobilde

Bir Türk girişimi olarak hayata geçen ve daha şimdiden yüz binlerce kişiye ulaşan konum tabanlı PublicFeed uygulaması, yerel haberlerin ve gündelik hayatta gözden kaçan önemli gelişmelerin kamuoyuna duyurulmasını sağlıyor. Kullanıcılar, belli bir kişiyi takip edebildikleri gibi, belirli bir konumu ya da mekânı da takip edebiliyor. Ayrıca kullanıcılar yakınında PublicFeed'i kullanan diğer kişileri görebiliyor ve onların haberlerini anlık olarak okuyabiliyor. Haber takip etmek isteyenler ise uygulama üzerinde hem yeni hem de en popüler içerikleri görüntüleyebiliyor. İlk olarak ABD’de yayınlanan, Google Play Store ve Apple App Store’da kullanıcılarla buluşan PublicFeed uygulamasını indiren kişi sayısı şimdiden 150 bini aştı.  
PublicFeed’i hayata geçiren Newstag Global Kurucu Ortağı Ali Kabataş, uygulama hakkında şu bilgileri verdi:
“Artık kullanıcılar sadece diğer kullanıcıları değil, sokakları da takip ediyor. İnsanlar sadece onlara verilen içeriği değil, etraflarında olup bitenleri de bilmek ve paylaşmak istiyor. Doğru yatırım olanaklarıyla PublicFeed uygulaması, tıpkı Twitter ya da Facebook gibi bir marka olabilir. Bundan sonra okul, işyeri, mahalle ya da başka yerlerde neler olup bittiğini anında görmek için tek yapılması gereken PublicFeed ile istenilen konumu takip etmek. Herkesin kendi haberini oluşturabileceği ve anında şehrindeki binlerce insana kolaylıkla duyurabileceği PublicFeed, Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilip denenebiliyor.”
 
ETİKETLER : PublicFeed

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN