Bilişim Dünyası Mobil 29 ARALIK 2012 / 17:20

Yurtdışında konuşturan Pasaport

Vodafone Türkiye’nin, tüm mobil iletişim hizmetlerinde yurtiçi-yurtdışı fiyat ayrımını ortadan kaldıran “Her Şey Dahil Vodafone Pasaport” hizmeti 4 ayda abonelerine yüzde 84 tasarruf ettirdi. Vodafone Türkiye şimdi de Herşey Dahil Vodafone Pasaport kullanımını 1 Ocak günü hediye edecek. 2013’ü yurtdışında karşılayacak Vodafone’lular, yeni yılın ilk günü Türkiye’deki yakınlarıyla 9,90 TL’lik paket ücretini ödemeden konuşacak, SMS gönderecek ve internete girebilecek.

2013’ü yurtdışında karşılayacak “Herşey Dahil Vodafone Pasaport” sahibi Vodafone’lular, 1 Ocak günü Türkiye tarifelerindeki her yöne dakikaların ve SMS’lerin tamamını ve günlük 25 MB’a kadar mobil interneti 21 Vodafone ülkesinde, KKTC ve ABD’de 9,90 TL’lik ek paket ücreti ödemeden kullanabilecek. Üstelik tarifelerinin üstüne çıkan dakika, SMS ve data kullanımında da yurtiçi fiyatları üzerinden ücretlendirilecekler.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak mobil iletişim alanındaki global gücümüzü, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kullanıyor, mobil iletişimin sunduğu nimetleri herkes için kolay ulaşılabilir kılıyoruz. Bu yılın Ağustos ayında lanse ettiğimiz Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimize yurtdışında internet kullanımı da dahil tüm iletişim ihtiyaçlarını kendi tarifeleri üzerinden karşılama imkanı sunduk. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatma kararlılığımızın en yeni ifadesi olan Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abonelerimiz için 21 Vodafone ülkesinde, her anlamda özgür iletişim devrini başlattık. Örneğin son 4 ayda Her Şey Dahil Vodafone Pasaport ile abone başı ortalama yüzde 84 oranında tasarruf sağladık. 2013’ün ilk gününde ise abonelerimize Her Şey Dahil Vodafone Pasaport kullanımını hediye etmekten mutluluk duyuyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics