Dosya MWC 2017 19 MART 2017 / 12:54

Afetler, iletişimi kesemesin

Temelde özel şebeke oluşturarak, olası bir afet anında haberleşme yetkinliğini ön plana almaya odaklanan Darkblue Systems, İTO ile birlikte katıldığı WMC 2017’de Türkiye standında yerini aldı. Darkblue Systems Kurucusu Hüseyin Alper Tosun, çözümlerini ve etkinlik hakkında değerlendirmelerini şu sözlerle paylaştı:
Şebeke olmayan petrol platformu gibi bir yerde mesela bir deprem anında gerçek şebeke çöktüğünde onun yerine iletişimde kullanabilmek için çözüm sunuyoruz. Zirveye İTO ile gelmenin birçok avantajı var. Daha fazla nitelikli toplantı olması ise bizim onlara yardımcı olabileceğimiz başlıklar. Bu geniş zirvede, önceden belirlediğimiz toplantılara katılma imkanı buluyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN