Netsis 23 MAYIS 2013 / 14:12

Bilgiyi kullanmanın en ileri teknolojisi gösterildi

Netsis ile Hayadasoft’un iş birliği ile İzmir’de düzenlenen İş Zekası Semineri, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden Doç.Dr. Kaan Kurtel’in “Bilgi belirsizliği giderir” başlıklı sunumu, Tiryakiler Grup ve Euro Gıda’nın başarı öyküleri ile zenginleşti. 

Seminer kapsamında “Bilgi belirsizliği giderir” konulu sunumuyla kürsüye çıkan Doç.Dr. Kaan Kurtel, insanın bilgi edinme, bilgiyi kullanma ve bilgeleşme yolundaki yolculuğunu teknolojik ilerlemelerle ilişkilendirerek anlattı. Ardından Hayadasoft Genel Müdürü Hasan Halıcıoğlu bu ilerlemenin en son ürünü olan Q-Biz adlı iş zekası çözümünü tanıttı.

Q-Biz’i şirketlerinde karar destek mekanizması ve geleceğe ışık tutma aracı olarak kullanmakta olan ve bu başarı öykülerini aktaran iki isim ise Tiryakiler Grup BT ve Planlama Müdürü Sabri Tüysüz ve Euro Gıda Mali İşler ve Finans Müdürü Sibel Kağıtçıoğlu oldu. Katılımcılar, özellikle bu iki kullanıcının A’dan Z’ye yaşanmış hikayeleri ve deneyimlerinden çok faydalandıklarını belirttiler.

Etkinliğin ev sahiplerinden Netsis Satış Müdürü Tolga Özsarı, Hayadasoft ile iş birliklerinin meyvesi olan Q-Biz’in şirketlerin bilgiyi bir rekabet aracı olarak kullanma çabalarına üst düzeyde katkı sağlayan bir çözüm olduğunu vurguladı.
ETİKETLER : Netsis

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics